Здоров'я

Як Стати Здоровим?         Чотири Стовпи Здоров'я         Коротка Книжка про Здоров'я        Блог         Про Автора         Контакти

Як Стати Здоровим?

У вівторок, 12 Травня 2015, о 18:00 за Київським часом відбудеться безкоштовний груповий Скайп-семінар. Обговорюватись будуть практичні поради людям, які бажають змінити стиль свого життя у відповідності до принципів які висвітлюються на цьому веб-сайті. Робоча мова семінару буде Українська і / або Російська в залежності від складу учасників. Перед семінаром необхідно додати себе в список учасників виславши свою контактну інформацію (обов'язково ім'я і Скайп-адресу) на ivan@wellnessaid.com.

Привіт. Мене звуть Іван Кропивницький і я допомагаю людям бути здоровими.

Цей сайт для тих, хто шукає справжніх знань і підтримки для покращення свого здоров'я, хто хоче мати можливість зосередитися на самому житті і його простих радощах, замість постійної гонитви за модними продуктами і послугами в сфері охорони здоров'я, насичених витонченими маркетинговими принадами, але які але часто не містять ніякої реальної цінності.

Суть цього проекту допомогти Тобі досягти оптимального самопочуття через зміну способу життя з тим, щоб Ти міг повністю розкрити всі свої можливості і досягти всього того, в чому і полягає Твій справжній життєвий потенціал.

Побудувати справжнє здоров'я - просто. Але, як кажуть, хитрість криється в деталях. Обговоренню цих деталей і присвячений цей проект.

Загалом, ця програма і цей підхід носить комплексний характер і полягає в поступовому перетворенні людини змінами в його способі життя: правильному харчуванні, фізичних вправах, відновленні і сну, і оволодінні майстерністю роботи з розумом і психікою. Тільки так можна досягти глибокого і тривалого поліпшення життя людини. Ця програма, освоєння якої звичайно займає певний час, насправді досить проста і надзвичайно ефективна, і може дуже сильно допомогти в досягненні доброго здоров'я, спокійного сну вночі, і відчуття стану щастя кожен день життя.

У цій програмі ми не лікуємо хвороби. Замість цього, оздоровлюючи організм, і виводячи його на абсолютно новий рівень функціонування, ми призводимо до того, що організм людини перетворюється, а хвороби, навіть ті, які вважаються досить серйозними і невиліковними, просто зникають зцілені самим організмом. Але пам'ятай, чим більш запущена хвороба - тим менше шансів на успіх, тому що організм вже може бути і не в силах впоратися з проблемою. Це не привід для відчаю, просто при запущеній проблемі трудитися доведеться набагато більше. Тому, починай якомога раніше.

Після вивчення матеріалу і побудови плану поліпшення свого способу життя, залежно від стартового стану, перші позитивні зміни в самопочутті можна буде спостерігати скоріше всього через кілька тижнів після початку роботи над собою. Якщо робити все правильно то через кілька місяців можна очікувати значного прогресу. Але для сталого поліпшення свого стану і створення певного «автопілота» довгострокового успіху швидше за все буде потрібно близько року, а іноді й більше часу.

Цей метод не для всіх і на жаль тільки невелика кількість людей зможе їм по справжньому скористатися. Для успіху у займаючогося цим методом повинні бути присутніми дві важливі умови:

1. Висока само-мотивація: зміна свого способу життя і закладка справжнього фундаменту здоров'я вимагає часу, зусиль і подолання багатьох перешкод.

2. Відкритий розум: можливість сприймати нову інформацію, хоча б і потроху, і здатність використовувати її практично у своєму житті.

Я не маг, і чудесами не займаюся. Якщо Ти не хочеш сам собі допомогти, я Тобі теж швидше за все нічим допомогти не зможу. Тому поки в Тебе відсутні хоча-б задатки цих двох необхідних умов, будь ласка не витрачай свій (і мій) час, а повертайся тоді, коли Ти будеш готовий. Масовість не є однією з цілей даного проекту, і я буду докладати всі зусилля для того щоб відсіювати всіх випадково забрідших на цей сайт людей, і чим раніше тим краще.

До речі, я лікар, а не письменник. Я володію чотирма мовами, але жодним з них не володію досконало. Тобі доведеться змиритися з моїми стилістичними, орфографічними і граматичними помилками. Як і з деякими іншими особливостями мого підходу: у мене просто немає ні бажання ні часу для порожніх ігор у ввічливість, тому спілкуватися ми будемо прямо, іноді різко. Якщо Тобі не підходить такий стиль, раджу відразу пошукати собі іншого помічника і іншу програму.

Якщо Ти готовий працювати над собою, почати раджу з прочитання вступу про Чотири Стовпа Здоров'я, потім ознайомиться з книгою і статтями блогу. Дізнатися більше про автора можна за відповідним посиланням. Моя контактна інформація надана для того щоб задавати питання, поділитися своїми думками з приводу цієї програми, а також щоби записатися на групові безкоштовні 1-2 годинні заняття які я регулярно проводжу по Скайпу і які проводяться зазвичай раз на тиждень (зараз це по Вівторках, о 18:00 за Київським часом).

Це не комерційний проект. Як вже було сказано групові заняття, а також книга надаються всім абсолютно безкоштовно. І цього (книги і групових Скайп занять) має бути абсолютно достатньо для отримання всієї необхідної інформації. На своїх заняттях (групових чи індивідуальних) я не продаю ніяких інших продуктів або послуг. Індивідуальні заняття (теж по Скайпу) проводяться платно для тих у кого є таке бажання і така можливість. Для індивідуальних занять у мене виділено не надто багато часу, тому можливо доведеться якийсь час почекати. Плата в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, залежно від можливостей людини і складності ситуації. Але відразу зазначу, ніяких особливих переваг індивідуальні заняття не пропонують і я дуже раджу почати з безкоштовних групових занять. Крім інтернет навчання, в майбутньому плануються семінари "в реалі" у різних точках світу в залежності від зацікавленості учасників і планів моїх подорожей і перебування в тому чи іншому місті чи країні. Слідкуйте за новою інформацією на цьому сайті.

Успіхів і бажаю всього доброго!

Іван Кропивницький