Про автора

Як Стати Здоровим?         Чотири Стовпи Здоров'я         Коротка Книжка про Здоров'я        Блог         Про Автора         Контакти

Про Автора: від Нейрохірургії до Здорового Способу Життя

Доктор Іван Кропивницький є експертом високого рівня в області здорового способу життя. Він почав свою медичну кар'єру в нейрохірургії і працював у цій галузі в різних частинах Європи та Канади, де він також успішно завершив шестирічну програму з профілактичної медицини в Університеті Калгарі, а після цього ще й окрему спеціалізацію в галузі медицини Сну.

Під час своєї повсякденної роботи йому доводиться часто стикатися з багатьма людьми, які без будь-якої на те необхідності страждають і вмирають через проблеми зі здоров'ям, які можна досить легко і швидко попередити або відновити за допомогою здорового способу життя. Інтерес до цієї проблеми змусив його різко змінити свою область роботи, що й призвело до перекваліфікації в профілактичній медицині і в кінцевому підсумку дозволило стати експертом в області здорового життя.

Загалом він вивчав тему здоров'я з різних кутів зору протягом більше 25 років в різних ділянках галузі охорони здоров'я та медицини, в тому числі шість років профілактичної медицини і шість років медицини сну. З часом відкрилися деякі секрети і з'явилося розуміння про те, як «з'єднати точки». До речі, на початку, прогерамма розроблялася "особисто для себе", адже бути нейрохірургом часом означає 38 годин безперервної роботи без сну, і до 10 днів всередині лікарні без відпочинку, доглядаючи за дуже хворими людьми, які часто в комі. Ця програма була створена щоб зберегти своє фізичне і психічне здоров'я і при цьому залишатися жіттєрадісним в найскладніших ситуаціях. Тепер доктор Кропивницький пропонує свою унікальну програму поліпшення здоров'я і продуктивності всім бажаючим, хто хоче поліпшити своє здоров'я і позбавитися від хвороб.